B116XAN05.0 COG

| panel model | B116XAN05.0 COG |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B116XAN05.0 COG cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 256.125×144 mm |
| Zarys | 261.73×153.4×1.07 mm |
| Powierzchnia | Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| sterownik IC | COG Built-in RM9104K |
| Interfejs sygnału | eDP (1 Lane) |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem AUO B116XAN05.0 COG.
AUO B116XAN05.0 COG są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu AUO B116XAN05.0 COG pdf lub szczegółowymi specyfikacjami B116XAN05.0 COG AUO lub innych monitorów LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z AUO B116XAN05.0 COG dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
AUO B116XAN05.0 COG są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu AUO B116XAN05.0 COG pdf lub szczegółowymi specyfikacjami B116XAN05.0 COG AUO lub innych monitorów LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z AUO B116XAN05.0 COG dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "B116XAN05.0 COG"
- AUO B116XAN05.0 COG
- B116XAN05.0 COG datasheet
- B116XAN05.0 COG obrazu
- B116XAN05.0 COG cena
- B116XAN05.0 COG dystrybutor

